На Тернопільщині відбувся фізкультурно-оздоровчий захід "Ти зможеш, якщо зміг я"
Чт. 9 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині відбувся фізкультурно-оздоровчий захід “Ти зможеш, якщо зміг я”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У селі Лозова Тернопільського району відбувся фізкультурно-оздоровчий захід “Ти зможеш, якщо зміг я”.

На змагання команди громад приїхали, щоб продемонструвати рівень загальної фізичної підготовленості, командний дух та волю до перемоги.

На фізкультурно-оздоровчому закладі були представлені спортивні команди: Соборненської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Гарматія, комунального закладу Байковецької ЗОШ І-ІІ ступенів, НВК “Шляхтинецька ЗОШ І-ІІ ст. ім. О. Г. Барвінського -ДНЗ”, Дубовецької філії НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ” та дві команди з НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”.

Хлопці та дівчата з четвертих, п’ятих, шостих та сьомих класів змагалися у п’яти цікавих естафетах – “Біг “Змійкою”, “Баскетбол”, “Естафета на спритність та швидкість”, “Боулінг”, “Човниковий біг”, до яких діти готувалися заздалегідь.
Перше місце – команда Дубовецької філії НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ”, друге місце – команда комунального закладу Байковецька ЗОШ І-ІІ ступенів, третє місце – Команда №1 НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ” №1.
Команди переможця та призери отримали грамоти та медалі, а всі учасники – призи з логотипом “Спорт для всіх” від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)