На Тернопільщині відбувся груповий етап чемпіонату області з міні-футболу серед команд ветеранів
Чт. 13 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі та Підволочиську відбувся груповий етап чемпіонату Тернопільської області з міні-футболу серед команд ветеранів у віковій категорії 45 років і більше

Вісім колективів зголосилися позмагатися у ветеранському чемпіонаті, а путівку до фінального раунду вибороли чотири команди – Підволочиськ, Копичинецька ОТГ, Гаї Шевченківські та Козова.

Команди, які посіли перше та друге місце в групах, виходять у фінальну частину змагань та будуть розігрувати 1-4 місця (буде утворена одна група, де команди будуть змагатись за такою ж системою як на зональному етапі). Команди, які посіли третє та четверте місце в групах – у фінальній частині будуть розігрувати 5-8 місця  (буде утворена одна група, де команди будуть змагатись за такою ж системою як на зональному етапі).

Місце та час проведення фінальної частини буде повідомлено додатково.