На Тернопільщині відновлюють роботу філії центру зайнятості
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині відновлюють роботу філії центру зайнятості

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

З 12 серпня Тернопільський міськрайонний центр зайнятості, Бережанська, Бучацька та Чортківська районні філії Тернопільського обласного центру зайнятості відновлюють роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.

Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

До приміщень районних філій допускаються працівники та відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, очікування в приміщеннях райфілій або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціонування — 1,5 м.

Нагадуємо, що безробітні, які були зареєстровані під час карантину онлайн(дистанційно) ( за винятком тих, які подавали заяви через портал “Дія” із затвердженням кваліфікованим електронним підписом) повинні при особистому відвідуванні служби зайнятості надати оригінали своїх документів.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефонами гарячих ліній Тернопільського обласного центру зайнятості:
(0352) 23-51-95 – для населення
(0352) 23-49-82 – для роботодавців


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)