На Тернопільщині відновлюють зоологічний сад
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині відновлюють зоологічний сад

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Лановецькому зоологічному саду, який десятиліттями був у занедбаному стані, триває робота.  Вже облаштовано пішохідні доріжки, мости, розчищено водойми, розроблено схему озеленення.

У рамках робочого візиту голова обласної державної адміністрації Володимир Труш оцінив стан ремонтних робіт на об’єкті. Оновлений зооботсад планують відкрити до Дня Незалежності України.

«Лановецький зооботсад – місце, яке має усі шанси стати туристичною родзинкою міста. Адже кілька десятків років тому це було улюблене місце відпочинку ланівчан та гостей міста. Проект потрапив у програму «Велике будівництво». Сам задум цього парку – це величезна територія з велодоріжками, деревами, мостами, і штучними водойми. Думаю, ця «жива» фотозона стане окрасою міста та приваблюватиме туристів. Такі зміни не можуть не тішити ланівчан, а результат — принесе радість усім», – зазначив голова ОДА Володимир Труш.
Для завершення робіт необхідно завезти ґрунт, вирівняти ділянки поміж доріжками й засіяти траву. Згодом, за попередньо розробленою картою, висадять дерева. Згідно із проєктною документацією у зооботсаду заплановано побудувати більш як 2500 м пішохідних доріжок, встановити освітлення та насадити більше 1000 дерев та кущів. Після закінчення будівництва у «Лановецькому зооботсаді» можна буде побачити канадський червонолистий клен, туї різних видів, самшит, акацію, сакуру та магнолію.

Вартість робіт –  11.2 млн грн. Це майже 8 млн грн з державного бюджету і 3 млн з місцевого бюджету.

Нагадаємо, Лановецький зооботсад — зоологічний парк місцевого значення в Україні. Заснований 1988 року на базі територіального парку культури і відпочинку.  Площа — 10 га.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)