На Тернопільщині вручили Орден митрополита Андрея Шептицького
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині вручили Орден митрополита Андрея Шептицького

Під час Всеукраїнської прощі до Зарваниці, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав вручив пану Івану Васюнику, найвищу нагороду УГКЦ — Орден митрополита Андрея Шептицького.

Блаженніший Святослав пригадав, що цього року наша Церква особливо в молитвах згадує митрополита Андрея Шептицького, позаяк відзначаємо 155-ліття від дня його народження.Саме він, каже Глава УГКЦ, почав розвивати Зарваницю і організовувати сюди прощі.

«Наша Церква встановила Орден митрополита Андрея Шептицького як найвищу відзнаку. Щороку ми відзначаємо особливих людей, які величчю своєї думки і духа продовжують його справу. Сьогодні ми цей орден вручаємо достойному мужеві – пану Івану Васюнику», – наголосив Отець і Глава УГКЦ.

Довідково: орденом можуть бути нагороджені фізичні особи, громадські чи церковні інституції, представники Церков і релігійних спільнот, а також світські особи, зокрема громадські діячі, які своєю працею втілюють в життя принципи і засади, якими жив і служив Церкві та народові праведний митрополит Андрей Шептицький.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!