На Тернопільщині встановлюють додаткові блокпости
Чт. 26 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині встановлюють додаткові блокпости

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На в’їздах у Кременець встановили поліцейські пости через загострення епідеміологічної ситуації 

З 19 травня на в’їздах у Кременець встановили два поліцейських пости. Вони працюватимуть щоденно з 7 до 22 години. Останнім часом там зафіксовано зростання випадків зараження небезпечною  недугою.

У місто будуть пропускати автомобілі під керуванням осіб, які там зареєстровані, проживають або працюють, а також спецтранспорт, який забезпечує важливі сфери життєдіяльності населеного пункту. Рух інших транспортних засобів буде здійснюватися в обхід Кременця.

Правоохоронці проводитимуть профілактично-роз’яснювальну роботу з громадянами щодо важливості не порушувати встановлені обмеження та, у разі потреби, надаватимуть допомогу в межах своєї компетенції.

Превентивну роботу поліцейські посилюють в самому райцентрі. У місті працюватимуть автопатрулі, які стежитимуть за дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання, місцевими жителями. Вимоги незмінні: носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції, недопущення скупчення великої кількості людей. Такі заходи вживаються задля запобігання розповсюдженню вірусної інфекції, а не з метою покарання.

Поліцейські звертаються до мешканців Кременця дотримуватися правил карантину та без потреби не відвідувати громадських місць.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)