На Тернопільщині встановили підозрюваних через яких рік тому постраждали від вибуху діти
Пн. 17 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині встановили підозрюваних через яких рік тому постраждали від вибуху діти

На Тернопільщині повідомлено про підозру 2 особам, які порушили правила безпеки під час газозварювальних робіт, внаслідок чого постраждали 8 неповнолітніхЧоловіки здійснювали роботи по приєднанню адміністративного будинку Угринівської сільради (колишній Підгаєцький район) до газопостачання. Через порушення встановлених законом правил та порядку їх виконання стався вибух газу, внаслідок якого  постраждало 8 дітей.
Нагадаємо, 3 січня 2020 р. у будівлі сільського клубу перебували неповнолітні, які готували Різдвяний вертеп та проводили репетиції. Через потужний вибух у цьому приміщенні обвалилася стеля і на голови дітям падали палаючі предмети, спричиняючи опіки.
В результаті вибуху та пожежі один підліток отримав тяжкі тілесні ушкодження, ще семеро – тілесні ушкодження середньої тяжкості. У всіх дітей непоправно понівечені обличчя. До цього часу діти проходять реабілітацію з психологами, двоє з них вимушені періодично продовжувати лікування в умовах стаціонару.
Триває розслідування, що здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)