На Тернопільщині виявили небезпечні іграшки
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині виявили небезпечні іграшки

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На Тернопільщині відбуваються позапланові перевірки характеристик іграшок-конструкторів, в складі яких є магнітні елементи невеликих розмірів.В одному із магазинів м. Тернополя було виявлено факт реалізації іграшки «Неокуб» Neo Cube. Вказана іграшка була відібрана для проведення випробувань на відповідність вимогам Технічного регламенту безпечності іграшок. Згідно з результатами випробувань іграшка не відповідає показникам, де відсутні: елементи, що дають змогу її ідентифікувати, попереджувальна інформація та знак відповідності технічним регламентам, також відсутня інформація про імпортера та виробника. Тому іграшки такого типу становлять серйозний рівень загрози та  не рекомендується застосовувати в ігрових цілях для дітей різної вікової категорії.

Даному суб’єкту господарювання, у якого вилучили дану іграшку-конструктор,винесли рішення про заборону реалізації продукції на ринку та вилучення її з обігу. 

Довідково: якщо Ви виявили в торгівельній мережі області дану іграшку, звертайтеся до Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області за адресою: м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 20, тел.  52-10-10.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)