На Тернопільщині юнак відстояв своє право на повагу і безпечне перевезення у громадському транспорті
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині юнак відстояв своє право на повагу і безпечне перевезення у громадському транспорті

Житель Тернопільщини Сергій Сидор власним прикладом показав, як кожен може захистити і реалізувати своє право на безпечне перевезення та чистий транспорт.

У соціальній мережі, декілька тижнів тому з’явився допис Сергія про Микулинецьке АТП-16144,  де чоловік розказував та показував в якому стані та у яких умовах  здійснюють перевезення пасажирів.

У новому дописі автор зазначає: ” Більшість людей мене підтримали, дали якусь пораду, поширили пост і т.п і т.д. Після чого я вирішив зателефонувати на гарячу урядову лінію (1545, телефонуйте, якщо будуть якісь питання) та залишив скаргу, її прийняли і передали у інші органи, які вже дальше займались цим питанням. Так от, що я вам хочу сказати?

Була проведена профілактична бесіда (у листі є усі роз’яснення), під час якої керівництву Микулинецького АТП , пояснили, як належним чином потрібно дотримуватись санітарного стану у салоні автобуса. І якщо чесно, то це трохи допомогло, бо деякі водії нарешті почали хоть якось прибирати у автобусі. Тому це питання ми поки що закриваємо і найближчим часом до нього не повертаємось.

Але у мене є ще одне питання до людей, які у цій ситуації зробили мене “мудрим” , “вискочкою”, “дебілом” і хто знає ким. Тобто по вашій логіці, людина, яка хоче елементарної поваги і дотримання порядку – неадекватна? Я би звісно ще довго міг тут писати, що вони там говорять і думають про мене, але в цьому в принципі не так і багато сенсу. Тому просто хочу сказати, що якщо ви не знаєте своїх прав, свобод, не вмієте їх відстоювати, то не втручайтесь у справи інших і не поливайте лайном за спиною, просто за те, що людина захотіла шось зробити. Мені настільки смішно і одночасно прикро за таким спостерігати, що ви і уявити не можете. Бо я розумію, шо ви в принципі далекі від елементарних речей і з такими, як ви, важко шось змінити в цій країні, бо ви не збираєтесь проявляти хоть найменшу ініціативу…

Тому просто хочу сказати – дякую! Розумним і адекватним людям за допомогу та підтримку, мені дуже приємно. Ну і звісно ще одне прохання, поширюйте цей пост далі, нехай люди побачать, на шо вони мають право і шо вони можуть зробити у такій ситуації!”

Інформацію взято із фейсбук сторінки Сергій Сидор


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!