На Тернопільщині за допомогою експрес-тестів перевіряють рятувальників, які працюють у зоні найбільшого розповсюдження коронавірусної інфекції
Пт. 5 Червня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині за допомогою експрес-тестів перевіряють рятувальників, які працюють у зоні найбільшого розповсюдження коронавірусної інфекції

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Вчора провели тестування для виявлення COVID-19 у Монастириському районі серед співробітників 19-ї державної пожежно-рятувальної частини і районного відділу управління ДСНС у Тернопільській області.
Саме в цьому районі зафіксували найбільше хворих на коронавірусну інфекцію на Тернопільщині.

Разом із медиками працівники ДСНС працюють у зоні ризику та надають допомогу населенню. Співробітники ДСНС через гучномовці нагадують про заходи безпеки, а також проводять санітарну обробку вулиць. Спеціальними розчинами дезінфікують приміщення церков, місцевих продуктових магазинів, сільських рад, АЗС та інших об’єктів з масовим перебуванням людей. Особливу увагу приділено лікувальним закладам та авто швидкої допомоги, якими перевозять людей із підозрами на інфікування коронавірусом.

Співробітники рятувальної служби дотримуються всіх санітарних норм і вимог особистої безпеки, працюють у спеціальних захисних костюмах, в рукавицях і масках. Після виконання завдань вони проходять процедуру дезінфекції, також обробляється техніка та спецобладання.

Для своєчасного реагування на можливі загрози фахівці медичної служби управління ДСНС перевірили усіх монастирських рятувальників за допомогою експрес-тестів, які дозволяють побачити результат уже протягом десяти хвилин. 

Під час перевірки позитивних результатів на COVID-19 не виявили.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)