На Тернопільщині заочно засудили терориста «ЛНР»
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині заочно засудили терориста «ЛНР»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільський міськрайонний суд заочно засудив мешканця Донеччини за участь у терористичній організації. 

Слідством встановлено, що у 2014 році чоловік добровільно вступив до військового формування «Призрак» терористичної організації «ЛНР», за участь у якому був нагороджений колишнім командиром Мозговим О.Б.  відзнакою терористів «За оборону Славянска». Після ліквідації Мозгового О.Б. мешканець Слов’янська продовжив службу у терористичній групі «Брянка СССР», де у період з травня 2015 року по травень 2017 року перебував на посаді «заступника командира 1 механізованої роти».
Як один з лідерів терористичної групи, під прізвиськом «Заточка», здійснював організацію та керівництво іншими членами даної групи, які мали у своєму розпорядженні вогнепальну зброю, ручні протитанкові гранатомети (РПГ), станкові протитанкові гранатомети (СПГ), а відтак чинили збройний спротив та вели бойові дії проти військовослужбовців Збройних Сил України і працівників правоохоронних органів, зокрема, на опорному пункті бойовиків з умовною назвою «Крест», розташованому на околиці міста Первомайська Луганської області.

Процесуальне керівництво та публічне обвинувачення підтримувала прокуратура Тернопільської області. Завдяки чіткій позиції публічного обвинувачення, суд визнав мешканця міста Слов’янська Донецької області винним в інкримінованому йому злочині, однак, у зв’язку з тим, що злочинець перебуває на тимчасово непідконтрольній українській владі території, його засуджено заочно до покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)