На Тернопільщині завершився призив на строкову службу
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині завершився призив на строкову службу

Тернопільський обласний військовий комісаріат завершив призовну кампанію на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

З Тернопільської області на строкову військову службу було відправлено понад 450 мешканців краю. Більш ніж 250 поповнили лави Збройних Сил України і майже 200 – служитимуть в інших військових формуваннях таких, як Національна гвардія, Державна прикордонна служба та Державна спеціальна служба транспорту.

Сьогодні, 11 грудня, з обласного збірного пункту облвійськкомату до Києва відправлено останніх десять призовників Тернопільщини, які служитимуть у Національній гвардії.

Планове завдання, визначене Генеральним штабом ЗСУ, військкомати області виконали на 100 %. Під час проведення осінньо-зимової кампанії впродовж жовтня – грудня на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1992–1999 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і котрі не мають права на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Перед відправкою до війська всі призовники пройшли медичне обстеження, професійно-психологічний відбір та визнані призовними комісіями придатними до проходження строкової військової служби. Новобранці служитимуть щонайбільше півтора року, а ті, у кого є повна вища освіта, – рік.

Забезпечували призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісії.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!