На Тернопільщині завершився призив на строкову службу
Сб. 15 Серпня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині завершився призив на строкову службу

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільський обласний військовий комісаріат завершив призовну кампанію на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

З Тернопільської області на строкову військову службу було відправлено понад 450 мешканців краю. Більш ніж 250 поповнили лави Збройних Сил України і майже 200 – служитимуть в інших військових формуваннях таких, як Національна гвардія, Державна прикордонна служба та Державна спеціальна служба транспорту.

Сьогодні, 11 грудня, з обласного збірного пункту облвійськкомату до Києва відправлено останніх десять призовників Тернопільщини, які служитимуть у Національній гвардії.

Планове завдання, визначене Генеральним штабом ЗСУ, військкомати області виконали на 100 %. Під час проведення осінньо-зимової кампанії впродовж жовтня – грудня на строкову військову службу були призвані громадяни України чоловічої статі 1992–1999 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і котрі не мають права на відстрочку від призову на строкову військову службу.

Перед відправкою до війська всі призовники пройшли медичне обстеження, професійно-психологічний відбір та визнані призовними комісіями придатними до проходження строкової військової служби. Новобранці служитимуть щонайбільше півтора року, а ті, у кого є повна вища освіта, – рік.

Забезпечували призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісії.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)