На Тернопільщині ЗНО розпочнеться з 25 червня
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщині ЗНО розпочнеться з 25 червня

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Цього року для проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання на Тернопільщині  зареєструвалися понад 10 000 учасників.

Причин для скасування ЗНО та перенесення його термінів не має. Епідеміологічні критерії МОЗ дозволяють проведення ЗНО з 25 червня. ЗНО має здійснюватися згідно з рекомендаціями МОЗ щодо забезпечення дотримання карантинних правил: термоскринінг, масковий режим, обов’язкове розсаджування з дотримання соціальної дистанції тощо.
Керівник Уряду назвав причини, за яких можливе перенесення термінів ЗНО. По-перше, якщо показник інцидентності становитиме 60 активних форм захворювання на 100 тисяч населення, а також якщо у 50 відсотків областей буде перевищення загальнонаціональних показників.

Через підвищення рівня захворюваності на Covid-19 було змінено формат проведення пробного тестування, зокрема, випускникам запропоновано пройти тестування вдома, без відвідування закладів освіти. Також учасникам будуть повернуті кошти через зміну формату проведення пробного ЗНО.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)