На Тернопільщині знову горять гектари полів
Вт. 31 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині знову горять гектари полів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
фото з мережі інтернет

Черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки АРЗ СП Управління ліквідовано пожежу пожнивних залишків в с. В. Гаї Тернопільського району, на площі, орієнтовно 0,5 га та пожежу сухої трави та очерету на відкритій території в м. Тернопіль на вул. Микулинецька бічна, на площі, орієнтовно 300 м.кв.

Черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідовано пожежу пожнивних залишків в с. Присівці Зборівського району, на площі орієнтовно 900 м.кв.

Черговим караулом місцевої пожежної команди с. Шляхтинці ліквідовано пожежу пожнивних залишків в с. Шляхтинці Тернопільського району, на площі, орієнтовно 50 м.кв.

Черговим караулом 4-ї державної пожежно-рятувальної частини, на околиці м. Збараж ліквідовано пожежу пожнивних залишків, на площі, орієнтовно 1 га.

Черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини ліквідовано пожежу пожнивних залишків в с. Смиківці Тернопільського району, на площі орієнтовно 0,1 га.

Черговими караулами добровільної пожежної охорони с. Іванівка та місцевої пожежної команди с. Ілавче ліквідовано пожежу пожнивних залишків в с. Іванівка Тернопільського району, на площі, орієнтовно 4,5 га.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...