На Тернопільщині з‘явилася вакцина від смертельного захворювання
Ср. 27 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На Тернопільщині з‘явилася вакцина від смертельного захворювання

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На Тернопільщину привезли дифтерійний антитоксин, який вводять людині при підозрі  на дифтерію – небезпечну інфекцію, що загрожує смертельними наслідками та важкими ускладненнями.

фото з вільних джерел

Втім, між лікувальними закладами області його не роз приділятимуть.

Про це повідомив начальник головного управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

— Згідно розподілу Міністерства охорони здоров’я України Тернопільська область отримала вісім флаконів дифтерійного антитоксину на випадок лікування дифтерії. Дифтерійний антитоксин видаватимуть виключно за необхідності. Сироватки проти дифтерії знаходяться на базі КУ Тернопільської облради «База спеціального медичного постачання», — зазначив Богайчук.

Як раніше повідомляв сайт «Тернополяни», Україна отримала партію дифтерійного антитоксину у кількості 200 ампул від Всесвітньої організації охорони здоров’я, яка підтверджує якість вакцин. Сироватку надали в якості гуманітарної допомоги.

Варто додати, що зробити щеплення проти дифтерії можна безоплатно у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Дорослі та діти можуть вакцинуватися безоплатно в державних медичних закладах, а також у приватних лікарнях та у приватних лікарів, які уклали договір з НСЗУ.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)