На Тернопільщини урядом визначено нові спроможні територіальні громади
Пт. 26 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На Тернопільщини урядом визначено нові спроможні територіальні громади

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Уряд визнав спроможними 107 об’єднаних територіальних громад, в тому числі 4 з Тернопільщини.

На Тернопільщині визначено: 

  1. Нараївська об’єднана територіальна громада (до якої входять: Нараїв сільська рада, Вербівська сільська рада, Курянівська сільська рада, Лапшипська сільська рада, Підвисоцька сільська рада, Рекшинська сільська рада, Рогачинська сільська рада)
  2. Вікнянська об’єднана територіальна громада (до якої входять: Вікнянська сільрада, Зеленівська сільрада, Калагарівська сільрада, Красненська сільрада, Саджівецька сільрада)
  3.  Млиновецька об’єднана територіальна громада (до якої входять: Млиновецька сільрада, Беримівська сільрада, Зарудянська сільрада)
  4. Великобірківська об’єднана територіальна громада (до якої входять: Великобірківська селищна та Малоходачківська сільрада)

Під час розгляду змін до Держбюджету є усі підстави перевести ці громади на прямі міжбюджетні відносини, як і було передбачено у перехідних положеннях Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік.

Міністерство розвитку громад та територій звернулося до Комітету Верховної Ради з питань бюджету та Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з проханням під час розгляду проекту Закону України «Про внесення змін до Державного бюджету України на 2020 рік» перевести 107 об’єднаних територіальних громад на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом у 2020 році.

У Мінрегіоні зазначили, що за попередні роки 872 об’єднані територіальні громади вже переведені на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом (враховуючи утворені за спрощеною процедурою ОТГ з центрами у містах обласного значення).

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)