На тернопільську медицину чекають зміни (відео)
Нд. 28 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На тернопільську медицину чекають зміни (відео)

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Наблизити медичні послуги до європейських, принаймні  спершу, реформувати оперативно-диспетчерську службу Тернопільщини.

В обласному центрі на стадії завершення проект, який в перспективі, кажуть чиновники, і забезпечить ефективнішу роботу всіх швидких Тернопільщини, і кошти на ліки зекономить.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА

«Наше головне завдання – зробити так, щоб всі 120 машин, котрі перебувають на чергуванні в Тернопільській області координувалися, керувалися і одночасно приймалися рішення по допомозі людині. Найважливіше – зробити так, щоб транспортні засоби, медичні машини або санітарні машини, які рухаються по Тернопільській області, вони надавали медичні послуги, а не їздили по ковбасу, по бараболю і не перевозили невідомо куди. Цей механізм дасть можливість нам контролювати всі етапи пересування транспортних засобів медичних машин по всій області».

Читайте також: На Тернопільщині рибалки – поза законом

ОЛЕСЬ СІРАНТ, директор ТОВ «Протекшн-Груп», генеральний підрядчик проекту

«Центральна суть проекту, станом на зараз, в кожному районному центрі є центр швидкої допомоги, який приймає виклики, і приймає рішення і долю виїзду бригади тої чи іншої в рамках цього району. Тут принципово змінюється підхід до проекту, створюється єдиний диспетчерський центр в області, якому будуть підпорядковуватися всі бригади, які є в області. Всі виклики будуть поступати сюди в Тернопіль, на Рєпіна, 11. Тут будуть прийматися рішення, яка бригада куди має їхати, вже не буде прив’язки до району, чи це сусідній район, чи цей район буде та бригада, яка найшвидше може під’їхати».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)