На території Тернополя почали знищувати небезпечну рослину-борщівник
Ср. 27 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

На території Тернополя почали знищувати небезпечну рослину-борщівник

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі знищують борщівник Сосновського.

Для боротьби з небезпечною рослиною укладена угода із спеціальним підприємством. Є відповідне доручення міського голови щодо знищення небезпечної рослини на території міста, а управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР дало наказ усім балансоутримувачам з метою організації заходів з попередженням розповсюдження популяції рослини виду борщівник Сосновського у нашому місті.

Вважається, що знищити рослину фактично неможливо, адже вона постійно насівається із суцвіть квітів, при чому – насіння дозріває навіть після того, як рослина зрізана. Рослина небезпечна тоді, коли вже цвіте, прозорий водянистий сік рослини багатий на фотоактивні сполуки, що під дією ультрафіолетового (зокрема, сонячного) випромінювання надають йому токсичних властивостей. Навіть одноразове торкання до борщівника призводить до опіків 1-3 ступенів. Випари борщівника обпікають шкіру при легкому контакті, при більшому — просто роз’їдають аж до кісток.

Тернополяни можуть повідомляти в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради чи на довідку міської ради 1580 про місця росту та поширення даної рослини.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)