У Тернополі завершили прийом заявок на безкоштовне міське навчання «Муніципальне замовлення»
Пт. 3 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

У Тернополі завершили прийом заявок на безкоштовне міське навчання «Муніципальне замовлення»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Вдруге Тернопільська міська рада проводить набір студентів останніх років навчання (професійно-технічної та вищої освіти) на програму «Муніципальне замовлення».

Програма передбачає оплату міською радою за навчання та гарантоване працевлаштування у комунальних підприємствах, установах, організаціях або виконавчих органах міської ради.

Перелік професій на «Муніципальне замовлення» щороку формується на основі потреб у фахівцях, робітничих кадрах комунальних підприємств, установ, організацій та виконавчих органів міської ради.

 Муніципальне замовлення формується на умовах:

  • • Часткової оплати Тернопільською міською радою навчання студента у закладах освіти міста та подальше працевлаштування у комунальних підприємствах, установах, організаціях та виконавчих органів міської ради;
  • • Відпрацювання студентом у комунальних підприємствах, установах, організаціях та виконавчих органів міської ради терміном не менше трьох років.

Станом на 20 січня заявки подали 14 осіб на навчання за спеціальностями: дошкільна освіта (7 заявок), інженер-технологи, кухарі та інші.

Далі учасники пройдуть співбесіду та після успішного проходження між ними та міською радою буде укладений відповідний договір.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...