На замітку тернополянам: змінили дату здачі звіту про виконання квот із працевлаштування
Вт. 29 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

На замітку тернополянам: змінили дату здачі звіту про виконання квот із працевлаштування

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Юридичним особам необхідно відзвітувати про виконання квот із працевлаштування осіб, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні до 1 лютого. Оскільки 1 лютого в 2020 року припадає на вихідний день, то звітність необхідно подати не пізніше 31 січня.

Порядком надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню від 16.05.2013 р. № 271 передбачено, що відповідну звітність зобов’язані подавати підприємства незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб.

Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці зобов’язані виконувати норматив працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 зазначеного Закону, у розмірі:

  • 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік — для роботодавців із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;
  • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників — роботодавцям із чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

Якщо роботодавець не виконає зазначену квоту, з нього стягують штраф за кожну необґрунтовану відмову у працевлаштуванні, у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної зарплати, встановленої на момент порушення.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)