Начальник поліції з Тернопільщини відкрив про себе усю правду
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Начальник поліції з Тернопільщини відкрив про себе усю правду

turlayЗбаразьке відділення поліції має нового керівника. З 10 травня його очолює майор поліції, колишній працівник обласного ДАІ Олег Іванович Турлай. Дещо детальніше про його особистість та майбутні плани – у нашому інтерв’ю.

– Олеже Івановичу, розкажіть , будь ласка, читачам про себе, ким працювали до цього часу?

– Народився я 25 березня 1979 року в Хмельницькій області. Але уже багато років живу і працюю в Тернополі. В органах внутрішніх справ з 2004 року. Пройшов шлях від рядового інспектора до керівника обласного ДАІ. У свій час закінчив Кам’янець-Подільський військово-інженерний інститут при Кам’янець-Подільській аграрно-технічній академії, а згодом – магістратуру вищої юридичної Київської національної академії внутрішніх справ України. Одружений. Разом з дружиною виховуємо двох доньок – 13 і 1,5 років.

–Які основні завдання на даний час ставите перед працівниками ввіреного вам підрозділу?

–Зараз я вивчаю стан району, його характеристику в плані криміногенної ситуації, безпеку дорожнього руху на автошляхах району, вникаю в проблеми підрозділу. Враховуючи перші враження, вважаю , що особовий склад Збаразького відділення готовий до виконання своїх обов’язків, сумлінно працювати над розкриттям злочинів на території району, завжди прийти на допомогу місцевим мешканцям .

Оскільки усі працівники поліції України повинні пройти атестацію до 30 червня, то наше найперше завдання належно до неї підготуватися, достеменно вивчити законодавчу базу, підготувати усі необхідні документи. Маю надію, що усі місцеві правоохоронці добре складуть тести, пройдуть співбесіду, і далі будуть виконувати покладені на них обов’язки.

Хочу наголосити,що успіх роботи поліції у великій мірі залежить і від підтримки населення. Якщо люди сприятимуть її роботі, то справи йтимуть набагато швидше. Тож моє прохання до збаражчан: повідомляйте про підозрілих вам осіб, телефонуйте до райвідділення на номер 102 а також можна телефонувати на мобільний телефон за номером (068) 3467346. Тих громадян, які надаватимуть нам допомогу у розкритті злочинів, будемо заохочувати цінними подарунками.

– А якщо хтось захоче поспілкуватися з вами особисто?

– Я готовий вислухати кожного. Особистий прийом громадян – щопонеділка з 10 до 13 години, запис у чергового. Якщо буде така необхідність, то можна прийти у будь-який час.

– Чи плануєте продовжити соціальні проекти, які збаразькі правоохоронці традиційно практикують впродовж багатьох років?

– Так, звичайно. Ми не лише продовжимо опікуватися школою-інтернатом, але й розширимо коло нашої благодійної діяльності. Будемо відвідувати найстарших жителів району, довідуватись про їхні потреби та вшановувати їх у свята. Також у наших планах організувати цікаву екскурсійну поїздку для дітей пільгових категорій та інші заходи.

– Чи будете заохочувати особовий склад до занять спортом?

– Спорт – моє улюблене заняття. Колись я серйозно займався легкою атлетикою, а зараз найбільше мені подобається плавання і стрибки з парашутом, адже в минулому я десантник, строкову службу проходив у 23-ій окремій десантно-штурмовій бригаді, в Полтавській області. Тож , звичайно, усіляко сприятиму, щоб наші працівники мали змогу і бажання займатися вподобаними видами спорту.

Джерело: Народне слово


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)