Нацкомісія розпочала термінову перевірку всіх газопостачальників
Пн. 18 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Нацкомісія розпочала термінову перевірку всіх газопостачальників

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Офіс Президента спільно з операторами газопостачання розглядають два механізми зниження тарифів на газ для населення.

«Перша полягає у формування тарифу за формулою “ціна на європейських хабах за мінусом транспортування газу до України”. Його пропонує Міністерство енергетики, – заявив перший заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Дем’янчук. – Це дозволить суттєво знизити вартість газу для населення та унеможливить постачальникам отримувати надприбутки за рахунок українців».

Інший механізм передбачає посилення конкуренції між постачальниками. Пропонується, аби компанії почали активно конкурувати за базу споживачів, що призведе до зниження тарифів у межах відкритих торгів.

Крім того, НКРЕКП розпочала термінову перевірку всіх газопостачальників, які на сьогодні мають найвищі тарифи на цю послугу.

«Президент Володимир Зеленський поставив Кабміну завдання терміново розв’язати питання з тарифами на газ для населення. І сьогодні усі структури посилено працюють над цим завданням, – зазначив Ігор Дем’янчук. – Позиція керівництва держави чітка – тарифи на газ мають бути зрозумілими та доступними для населення і жодним чином не мають стати предметом збагачення для окремих компаній за рахунок українців».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)