Найекономічніші дизельні автомобілі
Вт. 27 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Найекономічніші дизельні автомобілі

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Незалежні експерти склали рейтинг 7 авто, витрати пального в яких в середньому складають 4-4,5 л на 100 км.

Щоб зекономити на заправці автівки, можна купити талони на пальне SOCAR Energy Ukraine.Також українці все частіше вибирають найекономічніші дизельні автомобілі, які витрачають менше пального, ніж машини з бензиновими двигунами. Перевагу віддано автомобілям європейських компаній, котрі випускають широкі лінійки дизелів. До переліку не потрапили корейські, японські та американські авто, тому що в цих країнах дизельні машини користуються меншою популярністю серед виробників та споживачів.

Peugeot 308
Станом на 2020 рік Peugeot 308 – це найекономічніший дизельний автомобіль. Витрати пального складають лише 3,6 л. Об’єм двигуна в ньому дорівнює 1,6 л при потужності двигуна 120 к. с. Завдяки місткому 72-літровому баку на одній заправці він може подолати близько 500 км.

Seat Ibiza
На другому місці економічний дизельний автомобіль Seat Ibiza. Його 1,4-літровий двигун потужністю 75 к. с. витрачає 3,7 л пального на 100 км. Тому навіть невеликий бак, розрахований на 45 л, не буде вимагати частих зупинок в дорозі.

Mercedes A-Class
При об’ємі мотора 1,5 л та потужності 90 к. с. Цей розкішний автомобіль витрачає лише 3,8 л на 100 км дороги. 

BMW 1 Series
Практично не поступається в плані економічності своєму конкуренту преміальний хетчбек BMW 1 Series у версії 116d. Маючи компактні розміри, він витрачає приблизно 3,9 л дизеля на 100 км. Об’єм мотора моделі складає 1,5 л при потужності 116 к. с. 

Renault Logan
Французький седан Renault Logan з потужністю 90 к. с. та 1,5-літровим двигуном має низький рівень витрати пального, який дорівнює в середньому 3,9 л на 100 км. А через те, що його ціна більш ніж у 2 рази менше німецьких аналогів, то можна сказати, що він – найекономічніший дизель на ринку України. 

Renault Sandero
Хетчбек Renault Sandero цінують за його стильність та економічність, які поєднуються з доступною ціною. При об’ємі двигуна 1.5 л та потужності 90 к. с. витрати пального складають лише 3,9-4,0 л на 100 км. 

Peugeot 508
Висока вартість Peugeot 508 не дає можливості назвати цей автомобіль економічним на 100% навіть при витраті 3,9 літра пального на 100 км. Ціну авто визначає багата комплектація та потужність у 120 к. с. при об’ємі мотора 1,6 л.

А ось більш бюджетна модель Peugeot 301 в середньому споживає 4,3 л дизеля. Тому при виборі машини слід визначати пріоритети відповідно до своїх вимог.

Обираючи економічні автівки, пам’ятайте, що наведені цифри витрат дизельного пального заявлені виробниками. Вони можуть відрізнятися від фактичних показників, які реєструються на приладових панелях. Це може бути обумовлено якістю самого дизеля та дорожнього покриття, режимом пересування, шириною покришок та іншими факторами. Тому, розглядаючи інформацію про економічні дизельні авто, потрібно робити похибки в бік незначного перебільшення. 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)