Наливайченко: боротьба з корупцією має початися зі зняття недоторканості з депутатів та президента
Чт. 26 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Наливайченко: боротьба з корупцією має початися зі зняття недоторканості з депутатів та президента

Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко
Про початок реальної боротьби з корупцією можна буде говорити, коли з народних депутатів буде знята недоторканість. Про це в інтерв’ю телеканалу “112. Україна” заявив лідер Руху “Справедливість”, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

«Я вважаю, що найголовніше і давно вже треба було зробити – зняти недоторканість з усіх народних депутатів. Як тільки це зроблять – тільки тоді можна буде говорити про початок боротьби з корупцією», – заявив він.
 
Наступним кроком, за  словами Наливайченка, має стати зняття недоторканості з інших чиновників включно з президентом: «І тоді кожен при посаді знає – імунітету у тебе вже немає, і як тільки ти візьмеш хабар – ти вже не ухилишся від кримінальної відповідальності».
 
«Всі мають бути рівними перед законом. Ніякого імунітету», – додав він.  
 
Коментуючи подання Генпрокуратури про зняття недоторканості з трьох народних депутатів за результатами перевірки їх електронних декларацій, Наливайченко  зауважив, що таких «шухлядників» є набагато більше. «Шухлядники – тому що вони у шухлядах поховали готівку, яку накрали після того, як прийшли в парламент. Їх там сотні. Чому тільки три?», – зауважив Наливайченко.
 
«Моє розуміння справжньої боротьби з корупцією – це зняти недоторканість з усіх народних депутатів і всіх поставити рівними перед законом», – наголосив лідер Руху “Справедливість”.
 
Він також вкотре наголосив на необхідності створення Антикорупційного суду. «І він потрібен був ще два роки тому, коли було створено НАБУ», – зауважив він.

Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)