Тернопільські газовики отримали цінні подарунки від мера
Нд. 28 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Тернопільські газовики отримали цінні подарунки від мера

13 вересня в Україні відзначають День працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. З нагоди професійного свята міський голова Тернополя Сергій Надал привітав колектив ПАТ «Тернопільміськгаз». Untitled-17Очільник міста передав подяки та цінні подарунки працівникам, які сьогодні несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, а також нагородив керівника ПАТ «Тернопільміськгаз» Володимира Бобрівця почесною відзнакою міського голови.

«Ваша професія важлива, бо пов’язана із затишком, теплом та добробутом в оселях, – зазначив очільник Тернополя. – На жаль, протягом останніх років, настання холодної пори року для багатьох українців є причиною додаткових тривог – чи будемо ми з теплом, як переживемо зиму? Адже саме тема енергоносіїв стала стратегічним засобом війни, а не миру. Можливо, це виклик для нашої країни, який приведе нас до нових рішень. Адже ми маємо потенціал не лише у транзиті природних ресурсів нашою територією, а й запаси і можливості добувати і виробляти енергоносії самі».

Працівникам підприємства Сергій Надал побажав здоров`я, добробуту, вдячності від людей за самовіддану працю на славу міста та України.

Джерело: сайт ТМР


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)