«Напиши листа собі 45-річному» та отримай можливість відвідати місто Берн
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Напиши листа собі 45-річному» та отримай можливість відвідати місто Берн

З 15 жовтня 2015 року «Укрпошта» запрошує школярів віком від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 45-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа собі 45-річному», який проводить Всесвітній поштовий союз.

yak-znayti-poshtoviy-indeks-za-adresoyuМета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби. Конкурс буде проведено на регіональних, національному та міжнародному рівнях.

Конкурсні роботи потрібно надсилати на адресу місцевої дирекції «Укрпошти» із позначкою на конверті «Конкурс ВПС».

Національний конкурс відбувається в два етапи:

– регіональний етап – проводиться з 15 жовтня 2015 року до 30 січня 2016 року. В цей період конкурси організовують дирекції «Укрпошти» в усіх областях України;

– фінальний етап – триватиме з 01 березня до 15 квітня 2016 року. Розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції «Укрпошти».

Переможців національного конкурсу «Укрпошта» оголосить 30 квітня 2016 р. На них очікують такі грошові премії:

І місце – 5 тис. грн.;

ІІ місце – 3 тис. грн.;

ІІІ місце – 2 тис. грн.

Творча робота переможця національного конкурсу відправлятиметься на оцінювання журі Міжнародного конкурсу. Переможці Міжнародного конкурсу отримають золоту, срібну і бронзову медалі за перше, друге і третє місця відповідно. Дитина, яка отримає золоту медаль, також нагороджується поїздкою в м. Берн (Швейцарія), де проведе незабутню подорож у супроводі організаторів конкурсу.

 

Джерело: Номер один


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)