Напої від «Опілля»: якість на вагу золота
Нд. 26 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Напої від «Опілля»: якість на вагу золота

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Шість золотих медалей, одна срібна й відзнака «Бурштинова зірка» поповнили скарбницю нагород ТОВ «Пивоварня «Опілля», що вкотре взяло участь у XХІV Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного.

Конкурс відбувався 5—6 серпня 2021 року в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива—2021». Серед 129 зразків, що їх подали на конкурс 32 виробники, висока якість трьох стилів пива, сильногазованої води, квасу і сидру від «Опілля» оцінена золотими медалями.

«Золото» вибороли світлі лагери «Опілля Фірмове» і «Opillia Export 1851»«Фірмове», що вирізняється від інших напоїв свого стилю підвищеною міцністю (6,5%) і вищою від помірної хмелевою гіркотою, має особливу густину, солодкуватість і вишуканий винний присмак. Такий збалансований смак і аромат — запорука класичної технології виготовлення, якою «Опілля» пишається особливо.

Не менш яскравим представником класики пивоваріння і лінійки експортного пива є «Оpillia Export 1851» — напій із напрочуд м’яким смаком, у якому не домінують ні солодкуватість, ні хмелева гіркота, ні спирт (4,7%). Це продукт поєднання класичної технології і новітніх європейських стандартів, української високоякісної сировини і поваги до споживача та прагнення поділитися своєю хмільною продукцією з усім світом.

Золотої медалі конкурсу удостоєне і пиво темного стилю — темний лагер «Опілля Княже» — класичний хмільний напій королів із вишуканим карамельним смаком, насиченим кольором, міцністю у 4,8% і оксамитовим шляхетним посмаком. 

Якістю на вагу золота вирізняються й інші напої від «Опілля». Це сильногазована «Опілля Вода», що видобувається із артезіанської свердловини глибиною у 167 метрів, тож не тільки втамовує спрагу й відновлює водний баланс в організмі, а й насичує його живою енергією природи.

«Золота» удостоєна і якість квасу «живого» бродіння «Опілля Домашній Живий» — напою, справжній житній смак якого дає пивоварам підстави пишатися своєю справою. Квас «Домашній» — це не тільки смачно, а й корисно: він містить десять необхідних людині амінокислот, гальмує утворення у стравоході хвороботворних бактерій, нормалізує обмін речовин в організмі, знімає втому, відновлює сили, позитивно впливає на серцево-судинну систему, кістки, м’язи.

Не поступаються за корисністю квасу й сидри від «Опілля». Золотою медаллю в категорії зброджених напоїв нагороджений шипучий напівсолодкий сидр «The Summer Cider» — слабоалкогольний напій, виготовлений із яблучного соку за традиційною технологією бродіння. Він незначний вміст алкоголю, низьку калорійність і з першого ковтка полонить насиченим смаком і вишуканим ароматом. 

Срібною медаллю конкурсу експерти цьогоріч відзначили і якість безалкогольного світлого лагера «Opillia Export ZERO». Це чудова альтернатива класичному хмільному напою, оскільки має традиційний пивний аромат і смак, проте не містить алкоголю.

Усі вищеперелічені нагороди — це передусім визнання професіоналізму фахівців «Опілля», майстерності, що базується на класичних технологіях виготовлення напоїв, вдалому поєднанні давніх традицій і новітніх європейських норм, на високих стандартах і глибокій повазі до споживача, котрий цінує справжнє. А відзнака «Бурштинова зірка», яку підприємство отримало у конкурсі за найвище використання виробничих потужностей при виробництві пива у 2020-му, вкотре стала свідченням високої якості, перевіреної часом від 1851 року. Якості на всіх етапах виробництва: від вибору натуральної сировини — до сучасного обладнання і професійної команди.

Кожна медаль — це ще й стимул надалі втримувати високу марку найдавнішої пивоварні Тернополя, радувати українських споживачів і надалі підкорювати світ смаком і ароматом справжнього пива.  

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)