Нардеп з Тернополя очолив підкомітет Верховної Ради з питань морської політики та безпеки
Ср. 16 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Нардеп з Тернополя очолив підкомітет Верховної Ради з питань морської політики та безпеки

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
14 грудня 2020 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва було створено підкомітет з питань морської політики та безпеки, який очолив новообраний народний депутат Андрій Шараськін.
 
«Україна є морською державою. Зовнішня політика України у сфері морської діяльності є невід’ємною складовою частини процесу побудови суверенної, незалежної, демократичної та правової держави. Україна має свої військово-стратегічні, економічні, науково-технічні інтереси у Азово-Чорноморському басейні та практично у всіх районах Світового океану», – йдеться у обгрунтуванні для створення підкомітету.
 
Андрій Шараськін на засіданні Комітету наголосив: «Виходячи з позицій міжнародного морського права і загальнонаціональних інтересів України в Азово-Чорноморському басейні, в Світовому океані пропонується створити підкомітет з питань міжнародної морської політики та безпеки. Зважаючи на ці обставини, Комітет Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва повинен виконати свою законопроектну, організаційну та контрольну функції щодо урегулювання проблем та захисту національних інтересів України у Чорноморському регіоні та Світовому океані».
Поки до новоствореного підкомітету увійшли народні депутати Соломія Бобровська та Марія Іонова. Формування складу підкомітету продовжується.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)