Наталя Шимків: «Ми раді приймати учасників Всеукраїнської Крайової пластової спартакіади у Тернополі»
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Наталя Шимків: «Ми раді приймати учасників Всеукраїнської Крайової пластової спартакіади у Тернополі»

В світлі вогнів вечірнього Тернополя та 15-ти факелів у руках пластунів, на Театральному майдані відбулося відкриття Всеукраїнської Крайової пластової спартакіади-2015.

Протягом 10-ти років захід проходив в Івано-Франківську. Та у 2013 році естафету передали тернопільським пластунам.

Цього року географія учасників дуже широка. До Тернополя приїхали гості з Івано-Франківська, Чернівців, Ужгорода, Києва, Львова та Чернігова. Вікова категорія – від 14 до 30 р. Організаторами зареєстровано 38 команд, а це – близько 400 пластунів. Окрім того, подивитися на видовищні ігри завітають 200 гостей – вболівальників.

 «Ми раді приймати учасників Спартакіади з різних міст України в Тернополі. Це – дуже велика честь, оскільки Тернопільський Пласт може показати себе, свою силу та потугу. Перш за все, хочу побажати усім учасникам хорошого настрою, вдалих змагань, та, найголовніше, – залишатися людьми під час ігор. І – нехай переможе найсильніший!», – зазначила під час відкриття голова Тернопільського Пласту Наталія Шимків.

Для того, щоб потрапити на Спартакіаду, учасники повинні були виконати певні завдання, одне з яких – відзняти відеопредставлення команди. Тому, опісля урочистого відкриття, в Палаці кіно відбувся показ роликів, у яких пластуни популяризували спорт та здоровий спосіб життя.

– Цей захід організовували 10 людей зі станиці Тернопіль. Спортивні ігри проходитимуть у 8-ми залах міста: школах № 3, 26, 27, 28, Технічному коледжі, ФОКах на БАМі та в ТНЕУ. Ми вдячні керівникам, які надали можливість провести змагання у зазначених закладах. Для нас це дуже важливо, оскільки своїх залів ми не маємо. А, приймаючи таку кількість учасників, не хочемо виглядати гірше за інших. Також хочу висловити подяку за допомогу агрохолдингу «Мрія», – розповідає Наталя Шимків. – Кожного року на Спартакіаді очікується певна родзинка. В 2013 році, коли у Тернополі вперше відбулося урочисте відкриття заходу на Центральному Стадіоні, ми провели танцювальний флеш-моб.

Цього року на Театральний майдан прийшли із 15-ома факелами (хоча, ми не практикуємо такого під час відкриттів заходів у Пласті). Також організували культурну програму, щоб цей захід закарбувався в пам’яті  пластунів не тільки як спортивні змагання, але й – як подія, котра зближує…

Учасників спартакіади чекають випробування з різних видів спорту, зокрема: волейболу, баскетболу, гандболу, футзалу. Ці спортивні змагання пов’язані із 12-тою точкою пластового закону «Пластун дбає про своє здоров’я».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)