Найкраща серед цьогорічних вступників студентка розповіла, чому обрала Тернопіль
Нд. 24 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Найкраща серед цьогорічних вступників студентка розповіла, чому обрала Тернопіль

irinaНеймовірна красуня, приємна співрозмовниця, щира та дуже ввічлива студентка ТДМУ, активний учасник різноманітних заходів і, сподіваємось, нова майбутня зіронька, яка досягне шалених успіхів та звершень.

Ця дівчина здобула відмінні знання і зуміла показати високі результати, виборовши цього року перше місце у рейтинговому списку вступників. Їй були відкриті двері у всі ВНЗи країни, але вона обрала саме Тернопіль. Чому? Читайте у нашому інтерв’ю з Іриною Зубок

– Твої перші враження від університету?
– Університет мені надзвичайно сподобався! Взагалі, я вступила сюди за прикладом свого старшого брата, який теж закінчив Тернопільський державний медичний університет. Тому, звичайно, знала специфіку роботи, приблизне розташування корпусів. Я була приємно вражена викладачами в приймальній комісії, потім пішла на перші пари і залишилась задоволеною рівнем викладання. Окрім цього, атмосфера в групі: студентський настрій, нові емоції. Це дуже важливий період у моєму житті. Отож, я дуже щаслива, що вибрала саме цей університет.

– Що для тебе головне у житті?
– Вдосконалення світу, у першу чергу через самого себе. Мабуть, це мета кожного лікаря – робити краще людям і приносити в їх життя щось добре та світле.

– Цього року ти була перша в рейтинговому списку вступників. Як проходила твоя підготовка до ЗНО?
– Я не скажу, що весь свій час витрачала на підготовку, ні! Паралельно в мене знаходився час і на особистий розвиток, і на участь в команді КВК, і на організацію шкільних заходів. Спочатку мені здавалось, що ЗНО – дуже страшний і важкий період, але насправді усе не так вже й важко. Це всього лиш такий поріг, який кожен повинен подолати і вірити в те, що об’єктивно оцінюєш свої знання, адже як ти готувався, то таким і буде результат.

– Якими були твої бали?
– Українська мова – 198, біологія та хімія по 197, а ще я здавала математику – 195.

– Кому ти завдячуєш своїми успіхами?
– Перш за все, дякую своїм вчителям за те, що вклали в мене дуже багато. Вони сформували мене як особистість. А також своїм батькам – за підтримку та право самостійно обрати майбутню професію і приймати рішення. Коли я сказала, що хочу бути лікарем, вони повністю організували мій побут, намагались мінімізувати те напруження, яке буває зазвичай в абітурієнта під час вступних іспитів.

– У тебе є хобі?
– КВК було важливою віхою в моєму житті. Я віддавала йому дуже багато сил, емоцій та часу. Інколи я нехтувала навчанням заради цього. І не знаю чи в мене зараз буде змога продовжувати далі, але я б хотіла. Окрім цього мене цікавить література, мистецтво. Я час від часу знаходжу собі нові хобі. У мене був період, коли дуже захоплювалась танцями. Це не було на все життя, але я намагаюсь надалі різносторонньо розвиватись і не зациклюватись на чомусь одному.

– А в університеті ти плануєш чимось таким займатись?
– Зараз я хочу звикнути до цих великих змін, руху, студентського життя, а потім вже буду, мабуть, думати і про творчість.

– А подорожувати ти любиш?
– Так, дуже люблю. Я була мріями всюди. А реально, ніколи не була, на жаль, за кордоном. А от куточками України подорожувала з батьками постійно.

– У тебе є вже улюблений предмет?
– Як би не було дивно, але мені дуже подобається анатомія. Вона була моєю першою парою в університеті. Мені дуже сподобалось, адже я відчула, що якось причетна до медицини і в майбутньому матиму змогу лікувати людей. Те, що ми якось намагаємось заглибитись в таємниці людського тіла, пізнаємо його – це прекрасно.

– У твоїй родині уже є медики?
– Мої батьки – лікарі: мама – акушер-гінеколог, тато – уролог. Брат після закінчення навчання пішов батьковими стежками.

– То ти, мабуть, чітко знаєш, яким має бути справжній лікар?
– Справжній лікар повинен всі свої сили і весь час покладати на допомогу людям. Це є першочерговим завданням. Він мусить йти в ногу з часом, адже медицина постійно вдосконалюється.

– А студент?
– Студент повинен пам’ятати, що ці роки є найкращими. Це роки молодості, яскравого часу, нових емоцій. Це роки найбільших можливостей. Все, що ми повинні робити зараз – це, насамперед, вчитись, щоб потім стати хорошими лікарями, також максимально пізнати життя та реалізувати себе в ньому.

– Чому ти обрала саме цей університет?
– Все своє свідоме життя я знала, що вступатиму до медичного університету і стану лікарем, що я повинна допомагати людям і це є моїм покликанням. Мене не наштовхували на це ні батьки, ні брат. Однією з причин, чому обрала саме ТДМУ, було те, що він займає високі місця в рейтингах навчальних закладів, що свідчить про дуже хороший рівень підготовки майбутніх знавців своєї справи. Окрім цього, мені дуже подобається місто Тернопіль.

– Які твої плани на майбутнє?
– Я ще не вирішила, яким спеціалістом хотіла б бути. Зараз я відкрита для нових вражень. На цей момент ознайомлена зі специфікою роботи акушер-гінеколога та уролога. Але хотілося б пізнати глибше медицину, різні спеціальності, і тоді вже для себе вирішити, що є ближчим.

– Твої побажання студентам:
– Попри всі проблеми, ніколи не зневірюватись. Завжди бути життєрадісними і бачити в кожному дні щось позитивне. Треба зрозуміти, що ми тільки входимо в самостійне життя, починаємо усе з нового аркуша і самі себе зараз формуємо. Більше такого ніколи не буде. Потрібно взяти максимум від життя в Тернополі, навчання в університеті. Ні в якому разі не закривайтесь від світу і шукайте в собі нові емоції та враження!

Джерело: Проект “Обличчя ТДМУ”


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)