Назустріч споживачам: «Тернопільгаз» проводить заходи щодо тимчасової відміни штрафних санкцій
Ср. 8 Квітня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Назустріч споживачам: «Тернопільгаз» проводить заходи щодо тимчасової відміни штрафних санкцій

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На Тернопільщині стали не поодинокими випадки виявлення фактів несанкціонованого відбору природного газу (крадіжок блакитного палива).

Незаконні (підпільні) «врізки» до газопроводів, несанкціоновані відновлення газоспоживання, втручання в роботу лічильників чи пошкодження пломб (пломбувального матеріалу) споживачами природного газу — все частіше виявляються працівниками управлінь з експлуатації газових господарств ПрАТ “Тернопільгаз”. Самовільно приєднавшись до системи газопостачання, споживачі використовують блакитне паливо для обігріву житлових будівель та інших потреб.

ПрАТ «Тернопільгаз» повідомляє про те, що кожен мешканець області може конфіденційно сповістити про відомі йому випадки незаконного використання газу за телефоном «Гарячої лінії»:0 800 500 904
В разі підтвердження таких фактів, людину, що повідомила про крадіжку і залишила свої контактні дані, очікує фінансова винагорода.
Також, адміністрація ПрАТ «Тернопільгаз» гарантує: якщо споживач особисто повідомить про факти несанкціонованого відбору природного газу в своїй оселі до 31 березня 2020 року, йому, в такому випадку, штрафні санкції проводитись не будуть.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...