«Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук У Тернополі люди збували наркотики, придбані за підробленими лікарськими рецептами Тернопіль затвердив документ, який розробив спільно з ОБСЄ На Тернопільщині покарають громадянина, що незаконно облаштував штучну водойму У Тернополі навчають найкраще в Україні! (рейтинги) 3-річна Надійка з Бучацького району потребує допомоги після видалення пухлини «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук Стало відомо, де у Тернополі діяв бордель 254 препарати, із них 72 є безкоштовними, відтепер доступні для тернополян Завтра в Тернополі відзначать 110-річницю місцевого футболу Рудоволосі тернополяни розповіли свої історії (Відео) В Тернополі вшанували правоохоронців, котрі поклали своє життя на вівтар боротьби зі злочинністю Велика перевірка тернопільських шкіл (Відео) За 10 днів до початку навчального року на Тернопільщині згоріла школа Хто цього року стане Почесним громадянином Тернополя? (оголошені списки)

Названо лауреатів 11 премій в галузі культури Тернопільщини за 2018 рік


Названо імена осіб, удостоєних присудження обласних премій в галузі культури за підсумками 2018 року.

Про це повідомили в обласній раді, з посиланням на рішення конкурсного комітету.

У різних номінаціях лауреатами стали:

–          «Етнографія і музейна справа –  імені Володимира Гнатюка» – Леся Гапон за монографію «Лінгвістична спадщина Ярослава-Богдана Рудницького»;

–          «Краєзнавство – імені Петра Медведика»- Михайло Тимошик за довідково-енциклопедичні каталоги фалеристики «Медалі Тернопільщини» та «Значки та медалі Тернопілля»;

–          «Література –  імені Богдана Лепкого» – Олег Клименко за роман у двох книгах «Там, за Збручем…»;

–          «Твір для дітей та юнацтва –  імені Іванни Блажкевич –  Леся Любарська за книгу «Був 2014 рік…»;

–          «Театральне мистецтво –  імені Леся Курбаса» – Євген Лацік за майстерне виконання ролі Тараса у виставі «Тарас» та інших ролей у виставах Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім..Т.Г.Шевченка;

–          «Образотворче мистецтво –  імені Михайла Бойчука» – Ярослав Кравченко за книгу «Тимофій Бойчук»;

–          «Музичне мистецтво –  імені Соломії Крушельницької» – чоловічий вокальний квартет «Акорд» (Володимир Футорський, Володимир Гапій, Ярослав Якимчук, Андрій Затонський) за вокальну програму «З любов’ю до пісні»;

–          «Публіцистика –  імені Ярослава Стецька» – Володимир Андріїшин за цикл телевізійних програм «Тернопіль. 1991. Завтра була Україна»;

–          «Журналістика –  імені Володимира Здоровеги» – Анатолій Крохмальний за публіцистичні фільми «Життя на чистовик» (Казимир Сікорський), «Тривалий рваний зойк» (Степан Сапеляк), «Одинокий сиджу над рікою» (Богдан Лепкий);

–          «Архітектура –  імені Георгія Пінзеля» –  Анастасія Джула за реконструкцію набережної Тернопільського ставу по вулиці Білецькій («Циганка»);

–           «Декоративно-ужиткове мистецтво  – імені Ярослави Музики» – Володимир Шерстій за серію ікон до 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України».

Рішення про преміювання приймалося шляхом таємного голосування.

Премії будуть вручені лауреатам на День прапора 23 серпня.  


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.







Загрузка...





Loading...



Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!