Футболіст Андрій Шевченко втратив найдорожчу людину
Чт. 17 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Футболіст Андрій Шевченко втратив найдорожчу людину

Легенда українського футболу та тренер національної збірної України Андрій Шевченко втратив дорогу йому людину – батька Миколу Григоровича.
 
Футболіст Андрій Шевченко втратив найдорожчу людинуФутболіст Андрій Шевченко втратив найдорожчу людину

Андрій Шевченко втратив батька. Про це повідомляється на сайті ФК «Динамо», передаютьПатріоти України з посиланням на Нескучные новости.

«Микола Григорович прожив насичене подіями життя та багато чого в ньому досяг. Його завжди будуть пам’ятати, як працьовиту, розумну і люблячу людину. Він умів ворогів перетворювати на друзів і ніколи не засуджував людей. З його думкою рахувалися. Свої найкращі людські якості – незмінну привітність, готовність завжди прийти на допомогу кожному, хто цього потребував, почуття обов’язку та відповідальності, любові до рідного краю – він зумів передати і своєму знаменитому сину», – йдеться у некролозі.

Як відомо, Микола Григорович Шевченко був військовим. У 2001 році в італійській клініці йому зробили операцію з пересадки серця. Пізніше сім’я Шевченка було втягнуте у скандал, роздмуханий місцевими ЗМІ. Преса нібито знайшла факти підкупу Андрієм італійських кардіологів, щоб позачергово зробити операцію своєму батькові.

Нагадаємо, Андрій Шевченко завершив свою футбольну кар’єру в ролі гравця ще у 2012 році. Тепер він тренуватиме національну збірну до чемпіонату Євро-2016.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)