Небезпечні дарунки: на Тернопільщині продовжують виявляти небезпечні предмети
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Небезпечні дарунки: на Тернопільщині продовжують виявляти небезпечні предмети

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Днями рятувальники на території області виявили 15 небезпечних артснарядів.Усі небезпечні знахідки були виявлені на території Тернопільського району, зокрема:

  • в селі Великий Ходачків Підгородянської територіальної громади Тернопільського району виявлено один артснаряд АС-76 мм часів Другої світової війни;
  • в селі Конюхи Козівської територіальної громади Тернопільського району виявлено один артснаряд АС-152 мм часів Другої світової війни;
  • в селі Старе Місто Підгаєцької територіальної громади Тернопільського району додатково виявлено та зосереджено в безпечному місці тринадцять АС-88 мм часів Другої світової війни.

Рятувальники закликають жителів краю: якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси, або є підозрілим – не торкайтеся його! Про знахідку негайно повідомляйте рятувальникам, зателефонувавши за номером телефону «101». Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити цього самостійно, адже це може призвести до трагічних наслідків!


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)