Незбалансований обласний бюджет Тернопільщини: хто затягує процес вирішення?
Пт. 30 Жовтня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Незбалансований обласний бюджет Тернопільщини: хто затягує процес вирішення?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Впродовж трьох місяців депутати Тернопільської обласної ради приймали зміни до обласного бюджету з порушеннями, де витрати значно перевищували доходи бюджету. Незбалансовані бюджетні рішення Тернопільської обласної ради Тернопільська обласна держана адміністрація оскаржувала у суді.

Лише після зауважень Мінфіну обласна рада нарешті дослухалася до пропозицій адміністрації та проголосувала за збалансовані зміни до бюджету. На цьому судовий процес міг бути завершений, а область могла б повернутися до стабільного фінансування усіх галузей. Але сьогодні представники Тернопільської обласної ради не з’явилися на судове засідання. На додаток, обласна рада не оприлюднила та не надала суду документ про скасування оскаржуваного рішення, а саме – зміни до бюджету, за які депутати проголосували на сесії 29 вересня.

«На сьогодні ми змушені надалі знаходитися у залі суду. Однак представники Тернопільської обласної ради, які найбільше підіймали галас про те, що вже і негайно треба вирішувати проблеми життєдіяльності області, сьогодні проігнорували судове засідання. Таким чином у цьому процесі не поставлена крапка», – зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Дем’янчук.

Відтак, суд переніс засідання на 26 жовтня. Очевидно, що за порушення попередників надалі відповідатиме рада нового скликання.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)