Незвичайні моделі у Тернопільському показі мод
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Незвичайні моделі у Тернопільському показі мод

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Під патронатом міського голови Сергія Надала у Тернополі відбувся ІІ Інклюзивний показ мод.

Моделями у показі виступили вихованці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру, учні Тернопільської спеціальної школи міської ради. молодь ГО “Центру “Бебіко” та учасники соціальної ініціативи “Єднання поколінь”.

На подіумі під час показів модних колекцій тернопільських дизайнерів дефілювало близько 30-ти дітей з інвалідністю спільно з учасниками соціальної ініціативи “Єднання поколінь”.

«Діти з інвалідністю особливо потребують нашої уваги та опіки. Тому я дякую усім, хто долучився до проведення такої благодійної акції і допоміг у реалізації дитячих мрій, – відзначив Сергій Надал. – Такі заходи є також хорошим прикладом співпраці між владою, бізнесом та громадськістю. Як міський голова, хочу зазначити, що я й надалі долучатимуся та охоче підтримуватиму подібні ініціативи. Допомога дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та одиноким громадянам є пріоритетом у моїй роботі та роботі Тернопільської міської ради».

Незважаючи на те, що більшість з маленьких учасників показу вперше дефілювали, враження та емоції від дійства у них залишися лише приємні та позитивні.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)