Ні грошей, ні товару: як тернополянка продавала мотоцикл
Пн. 6 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Ні грошей, ні товару: як тернополянка продавала мотоцикл

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тридцять шість тисяч гривень втратила тернополянка, продаючи на сайті оголошень мотоцикл YOKOMOTO HT250T-3.

Інформацію  потерпіла про свій товар розмістила на інтернет-сайті. До жінки зателефонував ймовірний покупець, який готовий був купити транспортний засіб. Повідомляючи, що знаходиться далеко, попросив передати товар через третю сторону – таксиста.

Сторони, дійшли згоди, при умові стовідсоткової передоплати за товар. Продавцю, за деякий час прийшло смс-повідомлення про зарахування коштів на її рахунок.

Оскільки мотоцикл знаходився у районі в батьків продавця, то мати жінки,  була повідомлена про необхідність віддати транспортний засіб та усі документи на нього таксисту. 

Проте, коли продавець переглянула стан рахунку в інтернет-мережі, то грошей там ще не було. Зателефонувавши до покупця, чоловік запевнив, що кошти ще не встигли надійти, бо здійснював перевід грошей з однієї банківської установи в іншу.

До кінця дня грошей на електронному гаманці так і не надійшло. Номер мобільного покупця вже не відповідав. А таксист встиг забрати товар.

Потерпіла звернулася за допомогою до Бучацького відділення поліції. Як з’ясувалося, таксист приїжджав у нічний час, тому мати продавця не запам’ятала ні марки автомобіля, ні його колір.

Правоохоронці встановлюють шахраїв, а також автомобіль, який приїжджав за товаром.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)