Ніхто кордон не проривав, люди залишали ймовірно заміноване місце, - Рух Наливайченка «Справедливість»
Чт. 26 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ніхто кордон не проривав, люди залишали ймовірно заміноване місце, – Рух Наливайченка «Справедливість»

Валентин Наливайченко

Не є порушенням правил перетинання державного кордону України вимушене перетинання держкордону особами, вчинене в стані крайньої необхідності, а також за інших вимушених обставин. 

Про це чітко йдеться мова в частині 9 ст. 9 Закону України «Про державний кордон України».

Юристи та лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко наголошують: посадова особа прикордонної служби України повідомила громадянам України, які 10 вересня перебували на КПП Шегині, що пункт пропуску ймовірно замінований. Саме це і змусило групу людей, серед яких був і лідер Руху Нових Сил Михайло Саакашвілі, перетнути кордон, не дочекавшись відмітки у паспорті.

Валентин Наливайченко про ймовірне замінування повідомив ще близько 20-тої години: «Жодних антитерористичних заходів не вжито! Мирні громадяни, які навколо нас, не попереджені про вибухівку, якщо вона є, як кажуть. Прикордонники стоять нічим не захищені. Людей ніхто не захищає!” – наголосив він в прямому ефірі одного з українських телеканалів.

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, народний депутат Сергій Власенко та юрист Маркіян Галабала звернулися до начальника Західного регіону Держприкордонслужби України генерала Єгорова з вимогою негайно пропустити людей на територію України, вивівши їх з небезпечної для здоров’я та життя зони. Однак отримали відмову.

Тому, перетинаючи кордон, мирні громадяни України жодним чином не порушили Закон України, адже рятувалися від ймовірної небезпеки, про яку повідомила посадова особа Державної прикордонної служби України, зауважив Наливайченко в ефірі 24 телеканалу


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)