"Ніколи знову…": очільник Тернополя звернувся до громадян
Вт. 29 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Ніколи знову…”: очільник Тернополя звернувся до громадян

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Мер Тернополя, звернувся до українців та тернополян з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв фашизму.Сергій Надал зазначив: ” У неділю, 13 вересня, світ відзначає Міжнародний день пам’яті жертв фашизму. Україна належить до країн, які найсильніше постраждали від фашизму у роки Другої світової – як від воєнних дій, так і від військових злочинів.Загальні демографічні втрати України включно з убитими, жертвами концтаборів, депортованими становлять не менше 14 млн. чоловік. Це найбільші втрати серед країн і народів у Другій світовій війні. З цих 14 млн., за висновками експертів, більше 8 млн. –  загинуло. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл.

У цей трагічний день ми також маємо пам’ятати, що Україна постраждала не лише від німецького нацизму, який ми звикли називати фашизмом. Але й найбільшого удару по українській нації завдав саме московський комуністичний фашизм, який винищив зброєю, голодоморами та депортаціями більше 20 млн. українців.

Якби не збройна боротьба Української Повстанської Армії, то була б реалізована мрія Сталіна – повністю завершити «українське питання» – винищити український народ.

Сьогодні політичні послідовники Сталіна, російські фашисти з Кремля, знову прагнуть знищити Україну та українців. Знову фашисти окупували частину Україну. Проте, з вірою у Бога та українську армію, я впевнений, що вони будуть вибиті з святої української землі, а організатори та виконавці – опиняться на лаві підсудних нового Нюрнберзького трибуналу.

Тому сьогодні ми молимося та вшановуємо пам’ять усіх, хто постраждав від людожерських режимів.

І маємо зробити все можливе, щоб не допустити повторення фашистських сценаріїв, щоб людство забуло про концтабори, газові камери, знущання та вбивства невинних людей.

Ніколи знову…”


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)