Нині – Всесвітній день пошти
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Нині – Всесвітній день пошти

9 жовтня – Всесвітній день пошти: один з міжнародних днів, який відзначають у системі Організації Об’єднаних Націй. Свято проводять за рішенням XIV конгресу Всесвітнього союзу поштовиків у день створення союзу в 1974 р. У Всесвітній поштовий союз сьогодні входять 189 країн.

поштаВсесвітній день пошти проводять у тиждень, що називається «Міжнародний тиждень листа».

За інформацією Всесвітнього поштового союзу, «міжнародна пошта розмовляє 6800 мовами своїх клієнтів і є найдовшою у світі мережею фізичної доставки пошти. Вона призначена для забезпечення надійного, ефективного та економічного перевезення товарів та обміну ідеями.

Пошта передає особисті думки друзів на великі відстані. Вона допомагає фірмам різного масштабу знаходити клієнтів і відповідати їхнім потребам». У рамках Всесвітнього дня пошти в Україні відбудеться низка заходів. Зокрема, у регіональних дирекціях підприємства для споживачів організовуватимуться філателістичні виставки, Дні відкритих дверей, конференції, ярмарки, конкурси, виставки, бесіди та лекції про Всесвітній поштовий союз, його роль і завдання в процесі розвитку суспільства, роботу національної пошти, про нові послуги, що надаються Укрпоштою.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)