Найбільшою проблемою для випускників інтернатів Тернопільщини є житло Напередодні дня медика в Байковецькій ОТГ місцевих лікарів привітали зі святом Священник у Тернополі розповів про значення свята П’ятидесятниці Як у Тернополі рятують дорожнє покриття під час спеки (Відео) Ви будете шоковані: поліцейські Тернопільщини розповіли про схеми злодіїв Як святкують професійне свято медики Тернополя (Відео) У селі Касперівці на Тернопільщині трапилася пожежа (Відео) Сергій Надал – гість програми «В центрі уваги» (Відео) «Розетки і столи не забираємо», – як прощався із робочим кабінетом голова Тернопільської ОДА Поліцейські Тернопільщини розповіли про новий вид шахрайства У Тернополі малюк випав з вікна, поліцейські з’ясовують деталі Воїнів-добровольців із Тернополя провели в зону проведення ООС Завдяки проекту “Громадський бюджет” придбали новий апарат для тернопільської лікарні Як святкують випускники Тернопільщини (Відео) У Тернополі будуть нові дитячі садочки

«Нива» не програє три матчі поспіль!

Унічию звела свій останній домашній матч сезону тернопільська «Нива», і таким чином команда не програє вже третю гру поспіль.

1VtwaNR-XncОднак навряд чи гравці «Ниви» задоволені підсумком поєдинку проти «Черкаського Дніпра» у 17-ому турі першості України в першій лізі, адже ця гра з розряду, коли команда не здобуває очко, а втрачає два…

На 31-ій хвилині зустрічі тернополяни зусиллями Андрія Кухарука відкрили рахунок, але ще до завершення першого тайму, а точніше на останній його хвилині, Олександр Батальський відновив рівновагу.

У другому таймі гра відбувалася зі змінним успіхом, гості втратили кілька добрих нагод для взяття воріт, але найреальніший шанс забити гол мала «Нива». На 88-ій хвилині господарі отримали право на пенальті, але удар центрального оборонця Олександра Портянка був неточним.

Склад «Ниви»: Попович, Гудак, Озарків, Яневич, Портянко, Кухарук, Бочкур, Мучак, Волошинович (Кухарський, 87), Бадло, Жицький (Фаюк, 72).

Нагадаємо, що напередодні, 14 листопада, зазнав мінімальної поразки на виїзді від ФК «Полтава». Уже на 20-ій хвилині нападник господарів Денис Фаворов відкрив рахунок.

На 60-ій хвилині форвард господарів Ігор Сороцький отримав друге попередження і, відповідно, був вилучений з поля. Ще за 20 хвилин таке ж покарання отримав і гравець господарів Іванов. Однак на остаточний підсумок матчу вилучення не вплинули – тернополяни мінімально програли 0:1.

Склад ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот (Гром’як, 80), Дубчак, Чорний, Гаврилюк, Богданов, Соколовський (Полянчук, 52), Дорі (Кривий, 68), Сороцький.