Оперативники Тернопільщини розшукали зловмисника, який відібрав мобільний телефон у школярки Неподалік Тернополя знайшли двох цуценят (Відео) Тернополянка стала «жертвою» власної корови Поліцейські встановили особу зловмисника, причетного до крадіжки з педіатричного відділення Демонтовано частини тимчасової споруди з вул. 15 квітня, 9 у Тернополі Деякі освітяни Тернопільщини у вересні отримають підвищення зарплати Тернополянина судитимуть через необережне поводження з гранатою На Тернопільщині зареєстровано нові випадки небезпечного захворювання Організація з Тернополя приєдналася до Національної мережі ОГС Ольга Шахін закликала тернополян повідомляти про місця, де потрібні пандуси У центрі Тернополя демонтовано незаконні рекламні засоби У Тернополі понад півсотні випадків затримання людей з наркотиками! Найдорожчі і найдешевші спеціальності у тернопільських університетах На пішохідних переходах у Тернополі облаштовують додаткове освітлення Жителька села Козівка на Тернопільщині збирає гроші синові на спеціальну інвалідну коляску

«Нива» не програє три матчі поспіль!

Унічию звела свій останній домашній матч сезону тернопільська «Нива», і таким чином команда не програє вже третю гру поспіль.

1VtwaNR-XncОднак навряд чи гравці «Ниви» задоволені підсумком поєдинку проти «Черкаського Дніпра» у 17-ому турі першості України в першій лізі, адже ця гра з розряду, коли команда не здобуває очко, а втрачає два…

На 31-ій хвилині зустрічі тернополяни зусиллями Андрія Кухарука відкрили рахунок, але ще до завершення першого тайму, а точніше на останній його хвилині, Олександр Батальський відновив рівновагу.

У другому таймі гра відбувалася зі змінним успіхом, гості втратили кілька добрих нагод для взяття воріт, але найреальніший шанс забити гол мала «Нива». На 88-ій хвилині господарі отримали право на пенальті, але удар центрального оборонця Олександра Портянка був неточним.

Склад «Ниви»: Попович, Гудак, Озарків, Яневич, Портянко, Кухарук, Бочкур, Мучак, Волошинович (Кухарський, 87), Бадло, Жицький (Фаюк, 72).

Нагадаємо, що напередодні, 14 листопада, зазнав мінімальної поразки на виїзді від ФК «Полтава». Уже на 20-ій хвилині нападник господарів Денис Фаворов відкрив рахунок.

На 60-ій хвилині форвард господарів Ігор Сороцький отримав друге попередження і, відповідно, був вилучений з поля. Ще за 20 хвилин таке ж покарання отримав і гравець господарів Іванов. Однак на остаточний підсумок матчу вилучення не вплинули – тернополяни мінімально програли 0:1.

Склад ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк, Клекот (Гром’як, 80), Дубчак, Чорний, Гаврилюк, Богданов, Соколовський (Полянчук, 52), Дорі (Кривий, 68), Сороцький.