«Нова пошта» змінила тарифи і запровадила нові послуги
Чт. 27 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Нова пошта» змінила тарифи і запровадила нові послуги

«Нова пошта» з 1 січня 2022 року змінила тарифи. Повідомляє Правий Берег. Відтепер вартість буде розраховуватися в залежності від пунктів призначення за трьома новими тарифними зонами.

Як повідомляє пресслужба компанії, вартість доставки буде розраховуватися в залежності від нових тарифних зон:

  • по місту та його передмістю
  • між містами України
  • з/в селище міського типу або село

При доставці у межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька – до 2 кг, середня – до 10 кг і велика – до 30 кг вартість посилок популярних габаритів зміниться.

«Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45, а коштуватимуть 40 гривень. Посилки вагою до 30 кг коштують 100, а коштуватимуть 80 гривень. Причому в ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 гривень», – пояснили в компанії.

Також «Нова пошта» запроваджує нову послугу з доставки документів. Вона обійдеться клієнтові у 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а в її вартість вже включено картонний конверт.

Із 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур’єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур’єра не потрібно прив’язуватися до ваги.

«За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг, і тарифікація йде вже як вантажу», – йдеться в повідомленні.

Також доставка кожної посилки в експрес-накладній з кількома місцями буде тарифікуватися по-новому. Оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою – за базовим тарифом, всі інші – за зниженим.

Змінюють і тариф за доставку, коли покупці відразу після огляду у відділенні хочуть повернути пакунок з невідповідним товаром. Тепер така послуга коштуватиме 15 гривень.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)