Нова вітчизняна гвинтівка великого калібру сперечається з найкращими світовими аналогами
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Нова вітчизняна гвинтівка великого калібру сперечається з найкращими світовими аналогами

Новітню вітчизняну снайперську рушницю розробили фахівці ПАТ «Завод «Маяк», що входить до складу ДК «Укроборонпором».

snajpЗавод готовий виготовляти необхідну кількість таких рушниць для української армії одразу після прийняття її на озброєння. 

Калібр снайперського знаряддя — 12,7х109, Довжина ствола — 1000 мм. Прицільна дальність сягає 1,5км, а максимальна дальність стрільби понад 2 км.

Нову розробку вже високо оцінили військові під час її презентації в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека 2015» 22-25 вересня.

Нагадаємо, що за рік роботи нового керівництва «Укроборонпром» збільшив виробництво техніки у 36 разів в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

Якщо порівнювати нову українську гвинтівку з найкращими світовими аналогами — американською RC 90, німецькою Stopson та австралійською ATWS, то українська гвинтівка не поступається їм ані у максимальній дальності стрільби, ані щодо калібру, а ось прицільна дальність та, найголовніше, броне пробивальність в української зброї навіть вища.  

Довідка. ПАТ «Завод «Маяк» спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме на цьому підприємстві постійно здійснюють розробки нових зразків вогнепальної зброї.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)