Нові подробиці: дівчину, яка в Тернополі зарізала африканця, уже притягували до відповідальності
Пн. 26 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Нові подробиці: дівчину, яка в Тернополі зарізала африканця, уже притягували до відповідальності

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Неповнолітню дівчину, яку підозрюють у вбивстві тернопільського студента з Африки, уже притягували до відповідальності. Тоді у справі також фігурував студент з-за кордону.

У судовому реєстрі є ще одна справа дворічної давнини, де неповнолітню дівчину Соломію намагались притягнути до відповідальності за «хуліганку». Там теж фігурував іноземний студент. Про це пише 20 хвилин.

Згідно з постановою міськрайсуду від 6 грудня 2018 року, студентку 2-го курсу економічного коледжу Тернопільського національного економічного університету, звільнили від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення на підставі ст. 22 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обмежившись усним зауваженням. 

У судовому засіданні студентка свою вину визнала, у вчиненому щиро розкаялася. Пояснила, що 29 листопада 2018 року о 19 год. 25 хв. вона перебувала в кімнаті гуртожитку. Її друг, громадянин Нігерії, який також там знаходився, вийшов у туалет. Дорогою посварився з сусідкою – та ображала його нецензурною лайкою. Хлопець повернувся в кімнату і поскаржився на даний факт Соломії. Після цього в двері кімнати почали стукати сусіди, іноземець вийшов і розпочалася словесна перепалка. Вийшла і Соломія. На даний час вона примирилася з сусідами, попросила вибачення за вчинене, – йдеться у матеріалах справи.

Наразі ж дівчина, яку підозрюють у вбивстві,  намагається оскаржити у суді міру запобіжного заходу. Коли буде розгляд справи – поки невідомо. Принаймні у графіках розгляду справ цієї ще немає. Дівчина зараз перебуває у слідчому ізоляторі та днями їй мало виповнитись 18.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)