Нові правила нарахування субсидії для Тернополян
Ср. 8 Липня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Нові правила нарахування субсидії для Тернополян

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Новий механізм субсидії передбачає дві форми отримання пільг – безготівкову та готівкову.

При безготівковій “Ощадбанк” автоматично створює обліковий запис одержувача пільг.  На який нараховуються кошти, а за підсумками опалювального сезону зекономлені гроші можна зняти. При готівковій формі одержувач субсидії може відкрити рахунок  і щомісячно отримувати “живі” гроші.

Якщо субсидію перепризначено то залишок коштів можна зняти у готівковій формі.

Переселенцям, орендарям житла і домогосподарствам, яким було призначено субсидію на осіб, що фактично проживають, але в травні поточного року вони не звернулися до управління соцзахисту, потрібно зробити це знову – до 15 грудня.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг  призначається на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня; на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня.

При наявності заборгованості (20 неоподаткованих мінімумів громадян, тобто 340 грн.) за житло-комунальні послуги, субсидія скасовуєтья та припиняється її подальше надання. Субсидія – це різниця між розміром плати за житлово-комунальні послуги, (скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо) у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами (визначеного Кабінетом Міністрів України) обов’язкового відсотка платежу.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)