Очільник міста привітав пенсіонерів проекту «Єднання поколінь» зі святом весни
Чт. 6 Травня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Очільник міста привітав пенсіонерів проекту «Єднання поколінь» зі святом весни

Сергій Надал привітав учасниць соціального проекту для пенсіонерів «Єднання поколінь» із настанням весни. Захід відбувся у приміщенні Центру дозвілля ім. О.Довженка, де уже традиційно щосереди та щонеділі організовуються зустрічі з людьми похилого віку.

«Наша сьогоднішня зустріч особлива, адже вона – на честь Весни та на честь вас, усіх присутніх, – зазначає Сергій Надал. – Я радий, що під час таких зустрічей, завдяки проекту «Єднання поколінь», ми можемо в якісь мірі віддячити вам – огорнути турботою та увагою. Мені приємно, що проект розвивається, що де-хто із вас уже не просто учасниці, глядачі, а й самі активно долучаєтеся до організації заходів».

Очільник Тернополя додав, що кількість людей на таких зустрічах щоразу збільшується, адже саме у таких місцях тернопільські пенсіонери та одинокі люди мають можливість поспілкуватись між собою, обмінятись думками та цікаво провести час. Крім того, життєва мудрість цих людей є дуже потрібною для сьогодення.

Нагадаємо, соціальний проект «Єднання поколінь» для людей похилого віку у Тернополі проводиться з жовтня 2017 року у рамках соціально-благодійної програми «Турбота». Координатори проекту організовують для присутніх літературні читання, концерти, перегляди фільмів та зустрічі з відомими людьми.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)