Очільник Тернополя Сергій Надал отримав подяку від Папи Римського Франциска
Вт. 31 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Очільник Тернополя Сергій Надал отримав подяку від Папи Римського Франциска

Сергій Надал та Василій Семенюк
Сергій Надал та Василій Семенюк

Архиєпископ Василій Семенюк вручив очільнику Тернополя Сергію Надалу подяку від Папи Римського Франциска. Подія відбулась в Архикатедральному СоборіНепорочного Зачаття Пресвятої Богородиці під час Храмового Празника.

Як зазначив архієпископ, очільник Тернополя отримав подяку за допомогу та особистий внесок у розбудову Марійського духовного центру у Зарваниці.

– Цього року духовний центр Зарваниця, яка належить до двадцяти найбільших духовних Маріїнських центрів Європи, мала честь вітати представників шістнадцяти країн.Для того, щоб гідно та гостинно їх прийняти на високому рівні долучилися багато людей та організацій. Тому ми звернулися до Святійшого Отця, щоб він нагородив добродіїв грамотами, – сказав Василій Семенюк.

У свою чергу очільник Тернополя привітав присутніх із храмовим празником.

Читайте також: Чадним газом отруїлися майже десять людей

– 2016 рік оголошений Святим Престолом Роком Божого милосердя. Милосердя — це, у першу чергу, допомога і служіння ближньому у його клопотах. Користуючись нагодою від імені тернопільської громади та українців прошу благословення для усіх на добрі справи для спільного добра, – зазначив Сергій Надал. – З нагоди храмового празника дякую владиці Митрополиту кир Василію Семенюку, отцю-настоятелю, духовенству за духовне наставництво, за довгу і плідну співпрацю з громадою і владою міста. Зичу усім Вам многих і благих літ служіння церкві і народу. Добробуту і благословення для всіх парафіян храму. Миру та достатку для всіх українців!.
Загрузка...Loading...