Одіозний Петро Шеремета націлився на крісло голови Чортківської районної ради?
Нд. 28 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Одіозний Петро Шеремета націлився на крісло голови Чортківської районної ради?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Новим головою Тернопільської обласної ради обрали «свободівця» Михайла Головка. Він був єдиним кандидатом на цю керівну посаду. Тепер головною інтригою залишається те, хто обійме посади голів рад у районах Тернопільщини.

Одним із кандидатів на очільника Чортківської районної ради вважають представника «Радикальної Партії Олега Ляшка» Петра Шеремету. Зокрема торік він прославився погрозами громадській активістці Світлані Безділь через те, що вона висловлювала особисту думку щодо одного з кандидатів, який балотувався у народні депутати.

Подейкують, колишній міліціонер і одіозний політик Шеремета дуже хоче очолити Чортківську районну раду, тому вже досягнув домовленості щодо майбутнього голосування з 25 народними обранцями.

Він також активно проводить зустрічі з депутатами, яких намагається схилити на свою сторону всіма можливими способами, закликає до таємного голосування обранців з інших фракцій. Не гребує екс-правоохоронець і вже знайомими йому протизаконними методами — залякуванням й шантажем. Чи досягне Шеремета бажаного, стане відомо вже невдовзі.

Антон Веселий


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)