Одноразова грошова допомога: хто на Тернопільщині має право її отримати?
Нд. 20 Червня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Одноразова грошова допомога: хто на Тернопільщині має право її отримати?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У 2020 році передбачено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1000 гривень окремим категоріям населення«Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 р. № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» передбачено виплату одноразової грошової допомоги.

Одноразова допомога у сумі 1000 гривень буде виплачена окремим категоріям населення:

  • пенсіонери, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5000 гривень станом на 1 квітня 2020 року.
  • одержувачі державної соціальної допомоги, особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю.
  • одержувачі державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
  • одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючі особи, яка досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату. 

Виняток – особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Рішення Парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень більш ніж 10,6 мільйона людей в Україні.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)