Одружився чи вийшов заміж?
Ср. 27 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Одружився чи вийшов заміж?

Зірковий стрибун у воду заручився з не менш зірковим кінематографістом


Untitled-12Дворазовий чемпіон світу та бронзовий призер Олімпійських Ігор зі стрибків у воду британець Том Дейлі оголосив про свої заручини з американським режисером і сценаристом Дастіном Лансом.

У найвідомішій газеті Британії The Times сьогодні з’явилося невелике оголошення про заручини 21-річного спортсмена та 41-річного кінематографіста. Це оголошення на своїй сторінці в Instagram перепостив сам Том Дейлі, підписавши: «він сказав «так», а потім я сказав «так»).

Том Дейлі — найталановитіший британський стрибун у воду і один з найпопулярніших спортсменів країни. Щорічно, починаючи з 2006 року, Дейлі визнавали то кращим молодим, то кращим дорослим, то улюбленим спортсменом Британії за версіями різних ЗМІ.

Про свою гомосексуальну орієнтацію Том оголосив у грудні 2013 року, записавши визнання на відео і виклавши його у себе в Youtube. Незабаром після цього стало відомо ім’я обранця. Дастін Ленс — один з найвідоміших «відкритих геїв» Голлівуду. У 2008 року Ленс отримав премію «Оскар» за оригінальний сценарій фільму «Гарві Мілк» з Шоном Пенном у головній ролі про долю захисника прав геїв.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)